Питання та відповіді

Хто може брати участь в Акції?

Представник сільгоспвиробника (аграрного холдинга, сільгосппідприємства або фермерського господарства), який придбав Акційну Продукцію у офіційного дистриб’ютора ТОВ «Нуфарм Україна» за умови, що на момент видачі Винагороди є його діючим співробітником.

Як можна зареєструватись для участі в Акції?

Учасник повинен зареєструвати на веб-сайті Акції www.nufarmer.com Особистий кабінет та вказати свої персональні дані у відповідних діалогових вікнах.

Як відбувається нарахування Балів?

Призові Бали нараховуються за придбання Акційної Продукції у офіційного дистриб’ютора ТОВ «Нуфарм Україна»

Бали за реєстрацію (нараховуються всім учасникам) та Бали за реєстрацію з промо-кодом (нараховуються лише за умови внесення актуального промо-коду у відповідне діалогове вікно форми реєстрації) нараховуються одразу після реєстрації в Особистому кабінеті.

Якими бувають промо-коди?

Типи промо-кодів:

  • промо-код від представника ТОВ «Нуфарм Україна» – дає можливість отримати додаткових 100 балів на баланс Учасника;
  • промо-код від менеджера офіційного дистриб’ютора ТОВ «Нуфарм Україна» – дає можливість отримати додаткових 100 балів на баланс нового Учасника та 100 балів на баланс власника коду.

Протягом якого періоду проходить накопичення Балів?

Бали нараховуються впродовж всього періоду Акції, а саме з 1 листопада 2018 року до 1 листопада 2019 року.

Чи відразу стають активними нараховані Бали?

Активація Балів, тобто можливість їх обміну на Винагороди, відбувається після перевірки представником ТОВ «Нуфарм Україна» внесеної інформації про продану Акційну Продукцію.

В якому вигляді можна отримати Винагороди?

При реєстрації в Акції для кожного учасника формується індивідуальний номер подарункової карти «Gift Mall», на яку в подальшому нараховується Винагорода відповідно до кількості набраних активованих Балів, з розрахунку один активований Бал еквівалентний одній гривні.

Індивідуальний номер подарункової карти «Gift Mall» буде доступним в Особистому кабінеті за умови внесення усіх необхідних даних та накопичення не менше, ніж 1000 Балів.

Коли проходить обмін Балів на Винагороди?

Обмін активованих накопичених Балів на Винагороди відбувається з 1 листопада по 31 грудня 2019 року. Накопичені Бали не переносяться на наступний рік і можуть бути використані лише у вказаний в період обміну.